Gruntavimas, dažymas - Smėliavimas, dažymo sprendimai (mobilia įranga)

Go to content

Main menu:

Paslaugos
 
Metalino paviršiaus gruntavimas ir dažymas
 
  Gruntavimas bei Dažymas yra atliekamas atsižvelgus į paviršio dėvėjimosi įtakojančius faktorius, naudojamos specialios medžiagos kurios gali būti mechaniškai patvarios ir atsparios šarmų, druskų, neorganinių rūgščių (trąšų), tepalų, naftos produktų, atmosferos ir drėgmės poveikiui. Dažant paviršius, naudojame laiko patikrintus metodus ir dažymo sistemas todėl pasiekiama aukšta darbų kokybė. Dažomus paviršius galime padengti įvairiais epoksidiniais ar cinko gruntais, alkidiniais, poliuretaniniais, silikatiniais, akriliniais dažais, apdailinu sluoksniu, antikorozine ar priešgaisrine apsauga.
  Naudojame sertifikuotas dangas - priklausomai nuo dažomo paviršiaus, padedame išsirinkti ir konsultuojame renkantis tinkamiausias medžiagas.
Betoninio ir mūrinio paviršiaus dažymas
 
    Dažai fasadui  parenkami pagal tai, kokia fasado siena ir koks jos paviršius (tinkuotas ar seni dažai), kaip apšiltintas, kokioje vietoje stovi (ant saulės, pavėsyje), ar vyrauja drėgmė ir t. t. Dažant mūrinį ar betoninį fasadą, taip pat svarbu tinkamai paruošti pagrindą. Pagrindiniai paviršiaus paruošiamieji darbai – smėliavimas arba aukšto slėgio plovimas vandeniu, senų dažų pašalinimas, tinko remontas, paviršiaus sustiprinimas, gruntavimas, glaistymas.
  Norint pasiekti geriausią rezultatą, prieš dažant būtina naudoti gruntą arba giluminį gruntą. Gruntas - specialios sudėties medžiaga, kuri padeda dažams geriau sukibti su dažomu paviršiumi. 
   Dažai fasadui  parenkami pagal tai, kokia fasado siena ir koks jos paviršius (tinkuotas ar seni dažai), kaip apšiltintas, kokioje vietoje stovi (ant saulės, pavėsyje), ar vyrauja drėgmė ir t. t. 
  Norint išvengti pelėsių bei dumblių atsiradimo, net ir ant visai neseniai nudažytų fasadų naudojami specialūs dezinfekuojantys valikliai. Jie tinka ir kaip apsauginis valiklis drėgniems paviršiams.  
Medinio fasado dažymas
 
  Mediena yra viena iš labiausiai paplitusių statybinių medžiagų. Todėl ne veltui ypatingai daug dėmesio skiriama medienos paruošimui, jos dažymui, lakavimui ar padengimui dažyvėmis. Yra sukurta daugybė medžiagų, leidžiančių standartinei medienai suteikti įvairių efektų.
   Labai aktuali problema yra jau dažytų namų perdažymas. Dauguma tokių namų yra dažyta neelastingais aliejiniais dažais, todėl yra gerokai apsilaupę. Tokiu atveju patartina nusmėliuoti nebesilaikančius dažus bei visą paviršių gruntuoti sukibimą pagerinančiu gruntu. Po smėliavimo dažai yra ne tik nuvalomi, tačiau ir atnaujinamas medienos paviršius nuo įvairių nešvarumų, ir parinkus (reikalavimus atitinkančius) norimo atspalvio dažus, viskas perdažoma.
 
 
.
.
.
.
 
Back to content | Back to main menu